wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » ISOKOR Cleaner Facade - Środek do Czyszczenia Elewacji i Kostki Brukowej

Autoryzowany Punkt Sprzedaży ISOKOR

 • Autoryzowany Punkt Sprzedaży

Kontakt

 • Efekt Lotosu
  efektlotosu.pl

 • E-mail:sklep@efektlotosu.pl
 • TelefonSklep: 536 223 558
  Sprzedaż hurtowa: 536 172 275
 • Godziny działania sklepuSklep stacjonarny:
  Efekt Lotosu
  ul. Batalionów Chłopskich 87, Warszawa
  Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00

ISOKOR Cleaner Facade - Środek do Czyszczenia Elewacji i Kostki Brukowej

ISOKOR Cleaner Facade - Skuteczny Płyn do Mycia Elewacji i Kostki Brukowej

 
ISOKOR Cleaner Fasada / Facade - Przyjazny dla środowiska, nieszkodliwy dla zdrowia, bardzo aktywny, bezzapachowy środek do czyszczenia elewacji budynków i kostki brukowej. Jego optymalny skład zapewnia skuteczne usuwanie glonów, alg, zagrzybień, porostów oraz ich przetrwalników i brudu z czyszczenie powierzchni. Posiada atest antybakteryjności i jest w  100% Naturalny i Ekologiczny, w 100% biodegradowalny. Jego użycie przygotowuje powierzchnie do impregnacji środkami ISOKOR Building 2.0 i 2.1 ECO, oraz doskonale sprawdza się po impregnacji do ich czyszczenia. W celu mycia zabezpieczonej powierzchni może być rozcieńczany wodą w stosunku 1:5, dla szkła 1:10). Czyszczenie tym środkiem podkreśli efekt lotosu (efekt samooczyszczania).
 

Zastosowanie:
Do wszystkich rodzajów tynków, kamienia naturalnego, piaskowca, marmuru, granitu, lastryku, kostka brukowa dachówki ceramiczne, dachówki betonowe, blachodachówki, betonu, gresu podłogowego, płytek ceramicznych oraz szkła.

Sposób użycia:
Środek należy krótko wstrząsnąć przed użyciem. Rozpylać po całej roboczej powierzchni. Pozostawić środek na maksymalnie 4-8 minut, następnie rozpocząć zmywanie czystą wodą pod ciśnieniem. Do większych zanieczyszczeń można użyć ciśnieniowych szczotek obrotowych. W przypadku szkła środek należy bardzo dokładnie zmyć wodą. Po wyschnięciu na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię można aplikować środki z serii ISOKOR.

Przechowywanie:
Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w temperaturze 5-35 stopni celsjusza, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Chronić przed mrozem!


Środki ostrożności:
Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami może nastąpić lekkie podrażnienie jak po mydle – otwórz oczy i niezwłocznie przepłucz czystą wodą. Chronić przed dziećmi. Środek przeznaczony do bezpośredniego stosowania.


Okres przydatności: 2 lat od daty produkcji / zakupuAutoryzowany Dystrybutor marki ISOKOR w Polsce

INCONNECT Sp. z o.o. - Warszawa
tel.: 536 172 275


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl