wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O nas

Autoryzowany Punkt Sprzedaży ISOKOR

 • Autoryzowany Punkt Sprzedaży

Kontakt

 • Efekt Lotosu
  efektlotosu.pl

 • E-mail:sklep@efektlotosu.pl
 • TelefonSklep: 536 223 558
  Sprzedaż hurtowa: 536 172 275
 • Godziny działania sklepuSklep stacjonarny:
  Efekt Lotosu
  ul. Batalionów Chłopskich 87, Warszawa
  Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00

O nas

Jesteśmy pierwszym w Polsce Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów marki ISOKOR. ISOKOR to linia  produktów nanotechnologicznych przeznaczonych do czyszczenia oraz impregnacji rożnego rodzaju materiałów. Środek tworzy niewidzialną powłokę, która skutecznie przywiera do zabezpieczonej powierzchni, tak by izolować ją od cieczy, olejów, osadów i innych zabrudzeń. Tak przygotowana powierzchnia staje się niezwykła jak kwiat lotosu – posiada możliwości samooczyszczające. Wiązania cząsteczek w produktach ISOKOR są odporne na warunki atmosferyczne, wahania temperatur do 230oC, sól drogową, kwasy, zasady oraz rozpuszczalniki. Mimo tak silnego działania powierzchnia pozostaje przepuszczalna dla gazów, a produkty są ekologiczne oraz bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Dlaczego warto wybrać ISOKOR?
1.Względy ekonomiczne
Po zabezpieczeniu produktami ISOKOR powierzchnia staje się odporna na zabrudzenia i osady oraz posiada właściwości „efektu lotosu” (samooczyszczenia), więc ograniczysz koszty środków chemicznych oraz wody przeznaczane na utrzymanie czystości obiektów i przedmiotów zarówno w domu, w garażu jak i w firmie. Zabezpieczone materiały zyskają także większą żywotność, którą ograniczały wcześniej; mechaniczne czyszczenie poprzez ścieranie czy promieniowanie UV, które powoduje spłowienie koloru.
Dodatkowo jest to pomoc dla przedsiębiorców, gdyż produkty ISOKOR umożliwiają konserwację maszyn, zabezpieczenie ich przed korozją i brudem, co zwiększy wydajność produkcji.

2.Higiena
Nanotechnologia nie tylko pozwoli zabezpieczyć i wyczyścić powierzchnie ale także zapewnia efekt bakteriobójczy oraz ograniczy rozwój drobnoustrojów. Na przykład preparat Cleaner  zwalcza bakterie gronkowca złocistego a Building chroni przed porastaniem mchem, glonami i pleśnią elewacji i budynków.

3.Komfort
Impregnaty ISOKOR są hydrofobowe, co oznacza, że ciecz nie przywiera i nie wnika w głąb zabezpieczonego materiału. Dzięki temu buty, odzież czy tapicerka pozostaną czyste i suche.
Produkty zabezpieczają nie tylko przed zwykłą wodą ale także przed tłuszczem, błotem oraz trudnymi plamami z soku czy wina. Mimo tak silnego działania wodoodpornego impregnowany materiał nie traci możliwości oddychania.

4.Estetyka
Innowacyjna technologia pozwala na usunięcie niechcianych farb natryskowych , zielonych nalotów i innych zabrudzeń z budynków, zabytków czy murów bez niszczenia czyszczonej powierzchni. A także na odkamienienie, odtłuszczenie powierzchni, które były problematyczne do wyczyszczenia.

5.Względy bezpieczeństwa
Po całkowitym wyschnięciu preparatów są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Tak zabezpieczona powierzchnia może mieć nawet kontakt z żywnością. Nie posiadają także żrącego, nieprzyjemnego zapachu, który zwykle towarzyszy tradycyjnym środkom.

Swoją nazwę - "Efekt Lotosu" zawdzięczamy roślinom Lotos Nelumbio rosnącym w mulistych jeziorach i rzekach, których kwiaty i liście mimo warunków zawsze pozostają czyste.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl