wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » ISOKOR Building - Impregnacja Elewacji

Autoryzowany Punkt Sprzedaży ISOKOR

 • Autoryzowany Punkt Sprzedaży

Kontakt

 • Efekt Lotosu
  efektlotosu.pl

 • E-mail:sklep@efektlotosu.pl
 • TelefonSklep: 536 223 558
  Sprzedaż hurtowa: 536 172 275
 • Godziny działania sklepuSklep stacjonarny:
  Efekt Lotosu
  ul. Batalionów Chłopskich 87, Warszawa
  Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00

ISOKOR Building - Impregnacja Elewacji

ISOKOR do Impregnacji Elewacji Budynków

 
ISOKOR BUILDING 2.0 - hydrofobowa, impregnacyjna, ochronna, wzmacniająca, niewidzialna, paroprzepuszczalna powłoka. Skutecznie chroni beton oraz chłonne podłoża ,ineralne przed działaniem spadającej wody i zanieczyszczeń. Niewidoczna warstwa, która podczas stosowania tworzy się na powierzchni jest odporna na wodę i brud. Obrobiony tym produktem materiał w porównaniu z nieobrobionym ma dłuższą żywotność i znacznie wydłuża czas pomiędzy kolejnymi czyszczeniami i pielęgnacją.

 


Właściwości obrobionej powierzchni:
Doskonała odporność na opadającą wodę i rozpryskujące się krople, oleje, sól drogową, alkalia. Hydrofobowa powłoka zabezpiecza konstrukcje betonowe, chroni przed korozją stal budowlaną w betonie oraz korozją betonu pod wpływem deszczu, śniegu, mrozu i soli drogowej. Zapewnia długotrwały efekt lotosu (samooczyszczania). Nie zmienia przepuszczalności materiału dla pary wodnej i gazów. Znacznie zmniejsza przyczepność pyłów, ptasich odchodów i innych przemysłowych zanieczyszczeń. Znacznie zmniejsza potencjał dla wzrostu mikroorganizmów i mchów. Wysoka przeźroczystość – wygląd obrabianej powierzchni nie zmienia się. Chroni kolor powierzchni przed działaniem promieniowania ultrafioletowego.

Trwałość: ochrona powierzchni poziomych około 4 lat, pionowych – 8 lat i więcej.

Zastosowanie:
Do pielęgnacji betonu, klasycznych elewacji cementowo-wapiennych, elewacji z nowych materiałów; np. akrylowych, wszystkich typów tynków, mineralnych powierzchni; takich jak wapień, piaskowiec, marmur naturalny, bazalt, granit oraz inne naturalne materiały, sztuczny kamień, cegła, dachy betonowe, wypalone dachy nieszkliwione, malowane drewno, meble ogrodowe.

Sposób użycia:
Środek przed użyciem należy wstrząsnąć przez ok. 5 sekund. Na czystą odtłuszczoną powierzchnię nanieść środek za pomocą pędzla, wałka lub pistoletu natryskowego niskiego ciśnienia. Środek stosować w temperaturach od 5 do 30OC w środowisku o niskiej wilgotności. Suszenie trwa około 60 minut. !0 minut poi aplikacji nadmiar produktu należy usunąć czystym, suchym ręcznikiem. Aktywne substancje środka wchodzą w reakcje chemiczną, która trwa 24 godziny. W tym okresie poleca się nie narażać obrobionej powierzchni na działanie jakichkolwiek czynników mechanicznych i chemicznych, ponieważ pod ich wpływem może zmniejszyć się okres trwałości lub jakości warstwy ochronnej. W ciągu 24 godzin od zastosowania środka, temperatura powierzchni roboczej nie powinna spadać poniżej 3OC

Uwagi:
Jeśli z czasem zanika efekt lotosowy (nie tworzą się kulki) to nie znaczy,że znika ochrona. Efekt lotosowy to tylko zjawisko, wtórne działanie produktu. Hydrofobowość środka może zmniejszyć tylko mechaniczne uszkodzenie powierzchni. Produkt jest przeznaczony do bezpośredniego użycia. Rozcieńczenie i mieszanie z innymi substancjami jest zabronione.

Przechowywanie:
Przechowywać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu w temperaturze 5-35OC. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.  Chronić przed mrozem! Po otwarciu środek powinien być nadal przechowywany w dobrze zamkniętych pojemnikach wykonanych z polietylenu o wysokiej gęstości lub ze szkła.

Zużycie (w zależności od chłonności powierzchni):
100 ml / 0,7-1 m2 – powierzchnie mineralne
100 ml / 1,5-2 m2 – malowane drewno
 
Okres przydatności: 2 lat od daty produkcji.

Oznakowanie zgodnie z Postanowieniem Nr 415/2013 36
Produkt kategorii A, Podkategoria H) penetracyjne materiały ochronne
Wartość graniczna zawartości związków organicznych w produkcie przeznaczonym do użytku 750g/l.
Maksymalna zawartość lotnych związków organicznych w produkcie w stanie przeznaczonym do wykorzystania 745g/l.
NIEBEZPIECZEŃSTWO Zawiera popan-2-ol. Łatwopalny płyn i opary. Powoduje poważne podrażnienie oczu. Może wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać wdychania oparów/ rozpylonej cieczy. W PRZYPADKU WDYCHANIA: Doprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, zapewnić mu wygodną pozycję do oddychania.. KONTAKT ZE SKÓRĄ (lub włosami):Wszystkie skażone części odzieży natychmiast zdjąć. Spłukać skórę wodą / wziąć prysznic. KONTAKT Z OCZAMI: Przez kilka minut ostrożnie płukać wodą. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli można je łatwo usunąć. Kontynuować przemywanie. PRZY POŁYKANIU: Przepłukać usta. Nie wywoływać wymiotów! Natychmiast skontaktować się z lekarzem. Zawartość / opakowanie utylizować jako odpad niebezpieczny.


 

Autoryzowany Dystrybutor marki ISOKOR w Polsce

INCONNECT Sp. z o.o. - Warszawa
tel.: 536 172 275


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl