wyszukiwanie zaawansowane
1 » ISOKOR® Polisher2
0
0

Autoryzowany Punkt Sprzedaży ISOKOR

 • Autoryzowany Punkt Sprzedaży

Kontakt

 • Efekt Lotosu by ISOKOR
  efektlotosu.pl
 • E-mail:sklep@efektlotosu.pl
 • Telefon536 172 275
  536 223 558
 • Godziny działania sklepuSklep stacjonarny:
  Pasaż Tesco
  ul. Górczewska 218, Warszawa
  Pon. - Pt.: 11.00 - 19.00
  Sobota: 10.00 - 19.00
  Niedziela: 10.00 - 18.00

ISOKOR® Polisher

Nano impregnat do zabezpieczenia szkła, plastiku, lakieru, ceramiki

Wysokiej jakości impregnat do szkła, powierzchni szkliwionych, stali nierdzewnej, powierzchni lakierowanych, plastiku, żelkotu, akrylu, ceramiki. Idealnie sprawdza się do zabezpieczenia szyb samochodowych, kabin prysznicowych, okien, luster, paneli słonecznych, okapów itp. Zapewnia efekt odpychający wodę i zabrudzenia, dzięki temu czyszczenie staje się łatwiejsze. Wystarczy zabezpieczoną powierzchnię spłukać wodą, co sprawi, że około 80% wody oraz zanieczyszczeń samoistnie spłynie nie pozostawiając śladu.
Dostępne pojemności: 100ml, 250ml, 500ml.


Zastosowanie:


ZABEZPIECZENIE KABINY PRYSZNICOWEJ, SZKŁA, CERAMIKI
Nanopowłoka pomaga nam utrzymać czystość w naszej łazience. Po impregnacji powstaje niewidzialna warstwa ochronna, która znacznie ogranicza i częściowo zapobiega osadzaniu się osadu kamiennego, osadu z mydła, zacieków, smug. Stosując nanotechnologię oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze. Podczas sprzątania zużywamy mniej środków czyszczących.


ZABEZPIECZENIE SZYB SAMOCHODOWYCH, LAKIERU
Nanopowłoka hydrofobowa do impregnacji szyb samochodowych pozwala na jazdę w deszczu bez użycia wycieraczek (niewidzialna wycieraczka). Krople deszczu od razu spływają lub dbijają się od pokrywającej szybę niewidzialnej powłoki, dzięki temu szyba jest czysta i nie przywiera do niej błoto. Ogromna oszczędność wycieraczek i płynu do spryskiwaczy. Poprawia widoczność podczas jazdy.
Silne wiązanie chemiczne impregnatu do powierzchni szkła gwarantuje długotrwały efekt ok kilku miesięcy lub 20 000 tyś. kilometrów. Powłoka nano znacznie ułatwia usuwanie owadów a zimą znacznie ułatwia usuwanie szronu i lodu. Jest zdecydowanie tańszą alternatywą dla ceramiki i nie wymaga pielęgnacji.


Sposób użycia:
Przed zastosowaniem impregnatu należy dokładnie usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z zabezpieczanej powierzchni, zalecamy również odtłuszczenie powierzchni preparatem ISOKOR® ECO CLEANER. Impregnat ISOKOR® POLISHER nanosimy na czystą i suchą powierzchnię.
Zalecana minimalna temperatura podczas impregnacji ok 10°C.
Po zastosowaniu środka do impregnacji szyb, samochód powinien być garażowany i nie użytkowany przez 24h. Impregnowana powierzchnia powinna być chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (wilgoć, deszcz, śnieg), najlepiej w zakniętym pomieszczeniu w temperaturze 10-25 stopni.
W przypadku zabezpieczania kabiny prysznicowej zalecamy najpierw zastosowanie odkamieniacza ISOKOR® DESCALING i odtłuszczenie powierzchni produktem ISOKOR® ECO Cleaner.
1. Przed użyciem wstrząsnąć przez 5 sekund
2. Dokładnie wyczyszczoną i suchą powierzchnię spryskaj preparatem
3. Następnie czystą i suchą ściereczką (najlepiej mikrofibrą) rozetrzyj impregnat równomiernie na powierzchni (nie dopuszczając do wyschnięcia)
4. Po upływie 1 min delikatnie wypoleruj powierzchnie ściereczką
5. Odczekać najlepiej do 24h bez kontaktu z wilgocią zaimpregnowanej powierzchni. Im dłuższy czas impregnacji, tym trwalszy efekt


Wydajność:
100ml/15m2


Trwałość:
Efekt utrzymuje się do kilku miesięcy lub 20 000 tys. przejechanych kilometrów.


Zużycie:
100 ml/1 m² w zależności od stopnia chłonności obrabianej powierzchni.


Przechowywanie:
Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w temperaturze 5 - 35 º C, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.


Okres przydatności:
Należy zużyć w ciągu 2 lat od daty produkcji.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl