Filtr prysznicowy VITARAIN - Lawenda
(2)



Data napisania recenzji: 10-12-2018zakupiliśmy filtr Vitarain ze względu na to, że synek ma atopowe zapalenie skóry, ma strasznie wysuszoną skórę, więc samo usunięcie chloru z wody, w której go myjemy już poprawilo stan skory, stała się bardziej nawilżona.
Data napisania recenzji: 03-12-2018Idealny dla alergików, dla osób z problemami skórnymi.Niweluje przebarwienia, zapobiega nadmiernemu wysuszaniu, swędzeniu.Super nawilża.Polecam
Data napisania recenzji: 02-12-2018Używamy filtra prysznicowego Vitarain dopiero od kilku miesięcy, ale jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Nie wyobrażamy sobie teraz kąpać się w wodzie bez filtracji.Efekt najbardziej widać na skórze. Do tego dochodzi piękny zapach, aż się nie chce wychodzić spod prysznica;)
Data napisania recenzji: 01-12-2018Warto zainwestować i zakupić sobie taki filtr do domu, usuwa chlor, zmiękcza wodę, skora nie jest tak wysuszona, a dodatkowo dostarcza witaminy C. Polecam!
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.
(2)
(2)
(8)
(2)
(4)
(3)
(8)
(2)