wyszukiwanie zaawansowane
1 » ISOKOR® ECO Cleaner2
0
0

Autoryzowany Punkt Sprzedaży ISOKOR

 • Autoryzowany Punkt Sprzedaży

Kontakt

 • Efekt Lotosu by ISOKOR
  efektlotosu.pl
 • E-mail:sklep@efektlotosu.pl
 • Telefon536 172 275
  536 223 558
 • Godziny działania sklepuSklep stacjonarny:
  Pasaż Tesco
  ul. Górczewska 218, Warszawa
  Pon. - Pt.: 11.00 - 19.00
  Sobota: 10.00 - 19.00
  Niedziela: 10.00 - 18.00

ISOKOR® ECO Cleaner

Uniwersalny, ekologiczny środek o szerokim zakresie zastosowania, do czyszczenia, odtłuszczania i dezynfekcji, składający się w 100 % z naturalnych składników, nie zawierający żadnych związków chemicznych. Skutecznie usuwa różnego rodzaju zabrudzenia, pozostawiając naturalny, delikatny zapach. Przeznaczony do użytku domowego, jak również przemysłowego.


Zastosowanie:


Kuchnia
Idealnie sprawdza się do mycia tłustych powierzchni, okapu, blatu kuchennego, płyty grzewczej, gazowej, piekarnika, zlewu, lodówki, glazury, płytek, jak również podłogi. Posiada atest PZH i Certyfikat potwierdzający działanie antybakteryjne. Jego optymalny skład gwarantuje usunięcie bieżących zabrudzeń z wszystkich powierzchni w kuchni. Atomizer spieniający dozuje odpowiednią dawkę płynu i umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Produkt dopuszczony do stosowania na powierzchniach mających kontakt z żywnością, dzięki czemu doskonale sprawdza się do użytku domowego, jak również w restauracjach, hotelowych kuchniach. Neutralizuje różnego rodzaju zapachy, nie pozostawia smug.


Łazienka
Doskonale nadaje się do mycia łazienek oraz urządzeń sanitarnych, armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, wanien kąpielowych emaliowanych i akrylowych, podłogi, glazury, jak również do mycia powierzchni i przedmiotów szklanych. Bez trudu usuwa plamy wody, osady z mydła i zabrudzeń, a także zapobiega tworzeniu się kolejnych. Znajduje też zastosowanie do czyszczenia pralki - skutecznie usuwa pleśń i inne zabrudzenia organiczne. Posiada atest PZH i Certyfikat potwierdzający działanie antybakteryjne. Stosowany do codziennej pielęgnacji, pozwala na długo zachować świeżość. Dzięki wygodnej aplikacji możemy dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Do usuwania kamienia z kabiny prysznicowej, baterii rekomendujemy użycie odkamieniacza z tej samej serii ISOKOR® Descaling


Pokój / Salon
Idealnie nadaje się do mycia mebli, okien, drzwi, sprzętu RTV, mebli skórzanych, kamienia naturalnego, podłogi, jak również prania mebli tapicerowanych, czy dywanów. Bardzo dobrze radzi sobie z uporczywymi plamami. ISOKOR® ECO Cleaner doskonale myje i odtłuszcza powierzchnie. Delikatna formuła płynu chroni strukturę czyszczonej powierzchni, nadaje jej połysk i nie zostawia smug. ISOKOR® ECO Cleaner Znajduje zastosowanie w hotelarstwie, salonach kosmetycznych, fryzjerskich, przychodniach.


Samochód
Idealnie nadaje się do mycia karoserii, silnika, lusterek, szyb, a także felg. Ze względu na swoją bezkwasową strukturę produkt jest bardzo bezpieczny i łagodny, nie powoduje uszkodzeń karoserii, szyb. Bardzo skutecznie radzi sobie z różnymi zabrudzeniami. Można nim prać również tapicerkę samochodową, fotelik dziecięcy, czy wycieraczki. Zalecamy również użycie środka ISOKOR® ECO Cleaner do umycia i odtłuszczenia szyb, karoserii przed planowaną impregnacją naszymi środkami z serii ISOKOR® Polisher i ISOKOR® Glass


Przestrzeń dziecięca
Doskonale sprawdza się do mycia zabawek dziecięcych oraz innych powierzchni, z którymi dziecko ma kontakt. Posiada właściwości dezynfekujące oraz antybakteryjne, nie zawiera żadnych szkodliwych środków chemicznych i barwników. Pozostawia powierzchnie wokół dziecka higieniczne i czyste. Doskonały do zachowania codziennej higieny - można nim przemywać urządzenia sanitarne, poręcze w łóżeczku, blaty stolików do karmienia, plastikowe śliniaczki, maty do przewijania i nocniki, kosze na śmieci oraz zabawki - plastikowe, drewniane oraz pluszowe, których nie można prać w pralce. Znajduje zastosowanie w placówkach edukacyjnych, salach zabaw, klubokawiarniach.


Nie zawiera:
Gliceroli, parabenów, silikonów, parafin, cerezyn, fosforanów, SLES, SLS, sztucznych barwników, syntetycznych substancji zapachowych (terpeny), syntetycznych substancji zagęszczających (antycyjanidyn), substancji petrochemicznych, substancji pochodzenia zwierzęcego, związków metali, soli, olejków eterycznych.


Sposób użycia:
ISOKOR® ECO Cleaner należy krótko wstrząsnąć przed użyciem, większe zanieczyszczenia najpierw przemyć wodą lub usunąć mechanicznie. Rozpylać i następnie rozprowadzać po całej roboczej powierzchni. Pozostawić środek na maksymalnie 3-5 min, nie dopuszczając do wyschnięcia, następnie zmyć czystą wodą. Środek przeznaczony do bezpośredniego stosowania. \ Produkt może zmieniać barwę i konsystencję pod wpływem działania temperatury, nie wpływa to jednak na jego właściwości.


Wydajność:
100ml/ m2


Przechowywanie:
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze 5-35oC. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.


Środki ostrożności:
Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu może nastąpić lekkie podrażnienie jak po mydle. Należy otworzyć oczy i niezwłocznie przepłukać czystą wodą. Chronić przed dziećmi. Środek przeznaczony do bezpośredniego stosowania.


Okres przydatności:
Należy zużyć w ciągu 2 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl