wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Środki do Impregnacji » ISOKOR Building 2.0 (SW) 1000ml
ISOKOR Building 2.0 (SW) 1000ml

ISOKOR Building 2.0 (SW) 1000ml

Dostępność:Dostępność - 3 dni

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier InPost (przedpłata) - 0,00 zł
Kurier InPost (pobranie) - 16,50 zł
Odbiór osobisty w punkcie - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Kod EAN:8588006889024

Stan produktu:Nowy

Cena: 187,43 zł

Chwilowo niedostępny

  • Opis produktu
  • Prezentacja wideo (2)
  • Opinie Klientów (0)

ISOKOR® BUILDING 2.0 (SW) Nanotechnologiczny środek hydrofobowy zapewniający ochronę przed wodą i brudem budynków i elewacji. Niewidzialna warstwa ochronna sprawia, że powierzchnia staje się odporna na deszcz, śnieg, mróz oraz sól drogową. Jednocześnie nie tracąc przepuszczalności pary wodnej i gazu. Znacznie ogranicza wzrost grzybów, bakterii i mchów. Impregnat działa również korzystnie na kolor zabezpieczonej powierzchni - wydłuża jego żywotność dzięki blokowaniu promieni UV.


Zastosowanie;
- beton
- wszystkie typy tynków
- wapień
- piaskowiec
- bazalt
- marmur
- cegła
- malowane drewno
- meble ogrodowe
- wypalone dachy nieszkliwione


 

Sposób użycia:

Środek ISOKOR Building 2.0 (SW) należy nanosić przy pomocy pistoletu natryskowego niskiego ciśnienia w temperaturze 5-35°С. Podczas stosowania zaleca się niską wilgotność powietrza. Najlepszą wydajność (ok. 20m2/1litr produktu) osiągnąć można poprzez odpowiednią regulacje pistoletu natryskowego. Nie należy dopuszczać do aplikowania za dużej ilości środka na powierzchni, gdyż może spowodować to powstanie zacieków. Za idealną aplikacje uważa się pokrywanie powierzchni środkiem tak, aby stała się wilgotna. Przed rozpoczęciem aplikacji należy upewnić się iż powierzchnia jest odpowiednio sucha. W tym celu zaleca się użycie higrometru. Poniżej w tabeli, znajdują się graniczne wartości wilgotności tynków.

Dopuszcza się +3 % odchylenie od tych wartości :

 

Podłoże

Rodzaj farby

Największa wilgotność

podłoża% masy

Tynki cementowe Cementowo-wapienne, akrylowe

Wapienna

klejowa lub kazeinowa

emulsyjna, akrylowa

olejna, z żywic syntetycznych

6

4

4

3

Tynki gipsowe

Klejowa

Emulsyjna, akrylowa

olejna, z żywic syntetycznych

4

4

3

Drewno, sklejka,płyty pilśniowe

Twarde, piaskowiec

Oleina, z żywic syntetycznych chemoutwardzalna

4

 

12

 

 

Po około 60 minutach powierzchnia jest sucha. Reakcja kończy się po 24 godzinach i po tym okresie powierzchnia nadaje się do użytkowania. W tym czasie poleca się nie narażać roboczego obszaru na wpływ jakichkolwiek czynników mechanicznych lub chemicznych, ponieważ pod ich wpływem może zmniejszyć się termin jej żywotności lub zmienić się funkcjonalność ochrony. W ciągu 24 godzin po stosowaniu produktu temperatura roboczej powierzchni nie powinna spadać poniżej 3°C.

 


Trwałość: powierzchnie pionowe około 8 lat, poziome około 4 lat


Pojemność:
- 1000ml
- dostępne również opakowanie 5000ml


Zużycie;
W zależności od stopnia chłonności powierzchni 100 ml / 0,7 - 1 m² pow. mineralnej, 100 ml/ 1,5-2 m² malowane drewno.

Przechowywanie: w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze 5-35oC. Po otwarciu przechowywać nie dłużej niż 6 miesięcy.


 

Uwagi:

Jeżeli z czasem zanika efekt lotosu (nie tworzą się pojedyncze krople ) nie oznacza to, że znika ochrona. Efekt lotosu to tylko zjawisko, wtórne działanie produktu. Produkt jest przeznaczony do bezpośredniego użycia. Rozcieńczenie i mieszanie z innymi substancjami  zabronione.


 

NIEBEZPIECZEŃSTWO Zawiera popan-2-ol. Łatwopalny płyn i opary. Powoduje poważne podrażnienie oczu. Może wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać wdychania oparów/ rozpylonej cieczy. W PRZYPADKU WDYCHANIA: Doprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, zapewnić mu wygodną pozycję do oddychania.KONTAKT ZE SKÓRĄ (lub włosami): Wszystkie skażone części odzieży natychmiast zdjąć. Spłukać skórę wodą / wziąć prysznic. KONTAKT Z OCZAMI: Przez kilka minut ostrożnie płukać wodą. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli można je łatwo usunąć. Kontynuować przemywanie. PRZY POŁYKANIU: Przepłukać usta. Nie wywoływać wymiotów! Natychmiast skontaktować się z lekarzem. Zawartość / opakowanie utylizować jako odpad niebezpieczny.

Impregnacja, zabezpieczenie tynku, elewacji
Zabezpieczanie powierzchni betonowych

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl